Hedefimiz; eğitimciler / araştırmacılar ile insan dokusunu buluşturarak bağışın amacını onurlandırmak.

Nathan Wei, bir girişimsel romatolog, artrit

Nathan Wei, bir girişimsel romatolog, artrit  Vücut tarafından üretilen, eklemlerde meydana gelen iltihabik bir durumdur. 

30Nisan16

Nathan Wei, bir girişimsel romatolog, artrit  Vücut tarafından üretilen, eklemlerde meydana gelen iltihabik bir durumdur. Ayak bileği, diz, el bileği vb. eklemlerin iltihaplanması ile birlikte şişme, sertleşmeye yol açan hastalıklar ve eklemlerde ağrı gibi durumlara neden olabilir. için çığır açan yeni tedaviler öncülük ediyor; öğrenmek ve becerilerini geliştirmek için tüm vücut bağış kullanmanın önemine inanıyor.

Dr Wei "Genellikle, biz romatologlar artroskopi yapmıyoruz."

Tipik artrit tedavisi; hap, enjeksiyon kullanımı ve egzersiz gerektirir. Dr Wei, bir ortopedik cerrah vesayeti altında artroskopik işlemleri gerçekleştirmek için bilgi sahibi.

Nathan Wei, Artrit Tedavisi Marylan Üniverstesi’nde anatomi laboratuvarında kadavra eğitiminde bulduğu yeteneklerini anlattı. Bu durumu: "Yeni prosedürler öğrenmek için kadavra üzerinde çalışmanın değeri göz ardı edilemez ", diye vurgulayarak belirtiyor.

Dr Wei, kadavra üzerindeki bu eğitimleri sonunda sadece Kuzey Amerika Artroskopi Derneği’nin romatolog üyesi olmadı, aynı zamanda bu alanda yeni uygulamalar bulmak ve geliştirmek onun becerileri oldu.

Dr Wei ayrıca kadavra laboratuvarında ultrason rehberliğinde yapılan işlemler ile yaptığı özel uzmanlık eğitimlerinin, anatomiyi tanımlama ve öğrenmede etkili olduğuna inanıyor.

Bugün Drr. Wei ABD'de ilk 10 özel artrit tedavi merkezlerinden birinde bu becerilerini ortaya koyarak, hastalarının osteoartrite smile ifade simgesi Halk arasında bilinen ismiyle kireçlenme, eklemlerde kıkırdak dokunun yapısında bozulma, kıkırdakta incelme, aşınma ve tahribatın ortaya çıktığı en sık görülen eklem hastalığıdır. En sık diz, kalça, el bileği ve omurgada görülmektedir. ) karşı savaşmasına yardımcı oluyor. Ultrason eşliğinde, kemik iliği hücreleri hassasiyetle hastanın posterior iliakından alınır, bu hastanın kendi trombositten zengin plazma ve yağ dokusu ile birleştirilir. Daha sonra, artroskopi hasarlı bölgedeki eklem üzerine hücreleri enjekte ederek gerçekleştirilir. Bu tedavinin sonuçları ise yeni kıkırdakta büyüme ve ağrılarda hissedilir şekilde azalma olması gözlemlenmiştir. Diz protezi önlemek için izin veren hastalarda, bu tedavi, dizler için % 80 başarı oranı gördü.

Nükleik Asit Testi (NAT)

Hafıza Kaybı Yaşayan Yaşlı Hastalarla Çalışma

İyi Bir Gece Uykusu için Mücadele